Skontaktuj się z nami

Kontakt

Dane teleadresowe

ESKANDER
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opole
+48 77 4413 066
sekretariat@eskander.pl

NIP: 755-101-70-69
REGON: 531635121

Management Igor Kwiatkowski i Kabaret Skeczów Męczących

Krzysztof Grzegocki

+48 77 442 50 20
+48 606-10-50-20
e-mail: krzysztof@eskander.pl

Biuro

Anna Damrat
tel/fax. +48 77 4410959
+48 695 105 020
e-mail: ania@eskander.pl

Management kabaretowy: Kabaret Nowaki

Mirosław Promny

+48.604 528 028
e-mail: mirek@kabarety.com.pl

Biuro

Sandra Salomon
+48 77 4413 066
e-mail: sandra@eskander.pl

Management kabaretowy: Jacek Ziobro, Kabaret K2, Andrzej Grabowski

Dariusz Grzegocki

+48 77 442 02 20
+48 668 515 513
e-mail: darek@eskander.pl

Management kabaretowy: Formacja Chatelet, Krzysztof Piasecki

Natalia Wojciechowska

+48 77 441 01 01
+48 668 034 391
mail: natalia@eskander.pl

Produkcje Estradowe

Patrycja Kruszyńska

+48 698 969 459
mail: patrycja@eskander.pl

Impresariat teatralny

Martyna Kasprzak

+48 77 441 05 33
+48 600 390 863
e-mail: martyna@eskander.pl

Marketing / PR

Katarzyna Rduch

+48 77 441 01 44
+48 695 225 020
e-mail: kasia@eskander.pl

System biletowy ESKANDER

Krzysztof Kozioł

+48 77 44 10 533
+48 600 339 265
e-mail: krzysztof.koziol@eskander.pl

Kabaretowy sklep internetowy

Marek Owsiński

+48 77 44 10 533
+48 698 666 735
e-mail: marek@eskander.pl

Kontakt w sprawie biletów

Serwisy biletowe

kabaretowebilety.pl kulturairozrywka.pl
tel.: +48 77 44 10 533

Zapraszamy do składania zamówień za pośrednictwem systemu biletowego.
Krzysztof Kozioł:
+48 600 339 265

Marek Owsiński
+48 698 666 735

e-mail: bilety@eskander.pl