Nadchodzi Przebojowe Opole – dwudniowe widowisko, podczas którego opolski amfiteatr odwiedzą polskie i światowe muzyczne gwiazdy oraz czołowe polskie kabarety. 22 i 23 czerwca to ważne daty w rozrywkowym kalendarzu Opola.

Wakacje muszą zacząć się z przytupem. Koncert w Opolskim Amfiteatrze pozwoli zrealizować ten zamiar w stu procentach. Koncert w lekkiej formie pozwoli wprowadzić Opolan w letni, lekki klimat nadchodzących wakacji. Przedstawimy piosenki – największe polskie i zagraniczne hity, przy których najlepiej podróżuje się na wakacje. Wystąpią najbardziej lubiane gwiazdy, bez których rozpoczynające się wakacje nie mogą się obyć.

Koncert Jedziemy na Wakacje to okazja do zabawy przy największych wakacyjnych hitach. Po raz pierwszy do Opola przyjadą także zagraniczne gwiazdy – Alvaro Soler ze swoimi słonecznymi przebojami „Sofia”czy „La Cintura” oraz zespół Shung

uy zdobywający listy przebojów tanecznym „La Louze”. Obok niepodważalnych twórców hitów nadchodzącego lata wystąpią wspaniali polscy artyści: zespół Perfect, Lady Pank, Ich Troje, Kukiz, Grzegorz Hyży, Red Lips, Gromee i Lukas Meijer, Michał Szpak oraz Michał Szczygieł. W koncercie pojawią się także humorystyczne scenki Kabaretu Nowaki, którego zabawne postacie wybierają się na wakacje.

KUP BILET

Drugi dzień Przebojowego Opola to Opolska Noc Kabaretowa – Przystanek Opole, czyli pokój, miłość i kabaret. Chcemy mieć w Opolu swój własny kabaretowy przystanek Woodstock. Hasło „Peace, love and rock’n’roll” zamieniamy na swojskie: „Pokój, miłość i kabaret”. Głośno i otwarcie z desek opolskiego amfiteatru zamierzamy nawoływać do zgody, uśmiechu, wspólnej swobodnej, niczym nie skrepowanej zabawy. Nie chcemy się kłócić, dzielić, wzajemnie oskarżać. Chcemy się śmiać, śpiewać, tańczyć, jednoczyć z publicznością i widzami.

Ten radosny kabaretowy koro

wód poprowadzą Góral ( Robert Górski) i Jabbar (Marcin Wójcik) – najbardziej znany kabaretowy duet prowadzących. Będą w luźny, swobodny sposób rozmawiać z różnymi gwiazdami i gośćmi naszego kabaretowego Woodstock o ich karierze, o życiu celebrytów, o balangach, koncertach, przyjaźniach. Przyjdą też do nich niespodziewani goście, którzy zawsze są obecni przy tego typu imprezach: policjant, ochroniarz, lekarz, dziennikarze różnych opcji. Swoje skecze przedstawią najlepsi z najlepszych: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Jerzy Kryszak, Kabaret Nowaki, Robert Korólczyk, Ireneusz Krosny, Kabaret Chyba i Kabaret Czesuaf. Taki skład to pewność zabawy i humoru na najwyższym poziomie.

KUP BILET

Przebojowe Opole to wydarzenie jakiego w naszym mieście jeszcze nie było. Bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki, więc jeśli nie chcecie, aby ominęła Was ta wyjątkowa zabawa, zaglądajcie do Kasy NCPP lub na kulturairozrywka.pl

KONTAKT

Biuro prasowe

Katarzyna Rduch

+48 77 441 01 44
+48 695 225 020
e-mail: [email protected]

 

 

Informacje i bilety

Krzysztof Kozioł

+48 77 44 10 533
+48 600 339 265
e-mail: [email protected]