Ruszają nagrania nowej serii programu „Mistrzowie Kabaretu” Telewizji WP. Na scenie warszawskiego Teatru Capitol zrealizowane zostaną odcinki programu, w którym mieszać będzie się szampański humor, świetna zabawa, niebanalne żarty i rozrywka jakiej jeszcze nie było! W dniach 7 i 8 listopada w Teatrze Capitol rozbawią Was najlepsi z najlepszych – Para Numer 2, czyli Ewa Błachnio i Łukasz Kaczmarczyk, Marcin Daniec, Kabaret Zachodni, Jerzy Kryszak, Mikołaj Cieślak i Michał Wójcik. Oba wieczory poprowadzi jedyna w swoim rodzaju Katarzyna Pakosińska. Taki zestaw artystów to gwarancja dobrej zabawy dla każdego, dlatego koniecznie weźcie udział w wyjątkowych nagraniach w Teatrze Capitol, a potem oglądajcie „Mistrzów Kabaretu” w Telewizji WP!

Informacje i bilety

7 listopada
Nagranie odcinków z udziałem niezwykłych kabaretowych osobowości.

Para Numer Dwa, czyli Ewa Błachnio i Łukasz Kaczmarczyk. Ona kiedyś miała Limo, ale już nie pamięta, za co dostała. On – Młody Pan, choć już tylko z nazwy. Połączenie nadbałtyckiego jodu i śląskiego smogu. Ona ma czym oddychać, On jest z Rybnika. Najśmielszy eksperyment od czasu… do czasu.

Marcin Daniec to satyryk, którego przedstawiać nie trzeba. Bawi i zaskakuje od kilkudziesięciu lat. Fenomen Marcina Dańca wiąże się z jego znakomitym kontaktem z publicznością, która w trakcie programu jest nieustannie przez satyryka zaczepiana i zagadywana, stając się częścią programu i wpływając na jego przebieg. W jego monologach znajdziecie komentarz do bieżących wydarzeń i najbardziej aktualnych tematów.

8 listopada
Wieczór należeć będzie do jedynego w swoim rodzaju Kabaretu oraz solistów w zupełnie nowej odsłonie.

Kabaret Zachodni: Tomasz Łupak, Janusz Pietruszka, Jarosław Marek Sobański oraz Karolina Kuras. Wywodzą się i nieustannie działają w Zielonogórskim Zagłębiu Kabaretowym. Pojawiali się na wszystkich ważnych festiwalach kabaretowych i w wielu widowiskach telewizyjnych. Program kabaretu Zachodniego składa się ze skeczy i piosenek. Charakteryzuje go kreowanie zaskakujących sytuacji. Doświadczenie, talent aktorski i umiejętność wejścia w bezpośredni kontakt z widzem sprawiają, że Zachodni zajdzie Wam w głowy.

Jerzy Kryszak i przyjaciele, to zestaw jakiego jeszcze nie było. Wybitna postać wśród polskich satyryków. Artysta z niebanalnym poczuciu humoru, niepodrabialnym talencie aktorskim i umiejętnościach parodystycznych – Jerzy Kryszak. Zaprosił on na scenę równie niezwykłych gości: Mikołaja Cieślaka (Kabaret Moralnego Niepokoju), Michała Wójcika (Kabaret Ani Mru Mru) oraz Katarzynę Pakosińską. Taka mieszanka to gwarancja zabawy, jakiej jeszcze nie doświadczyliście.