Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji to dwa dni niezwykłej rozrywki. Dzień pierwszy to roześmiana Świętokrzyska Gala Kabaretowa. W drugi dzień Festiwalu czeka na was muzyczna impreza pod hasłem Przebój Lata RMF FM i Polsatu. Festiwal, który odbędzie się w tej formie w Kielcach po raz czwarty, to kabaretowe i muzyczne podsumowanie roku. Publiczność w przepięknej Kadzielni oraz na żywo przed telewizorami będzie miała okazję bawić się do największych hitów kabaretowych i przebojów, które zawładnęły stacjami radiowymi latem 2019.

Drugiego dnia Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji zobaczymy największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej w niezwykłym konkursie na przebój lata! Przygotowana jest również niespodzianka, wystąpią gwiazdy z zagranicy jakich jeszcze kielecki amfiteatr nie widział!

Gwiazdy tegorocznego widowiska ogłaszane są codziennie na Fanpage’u Festiwalu, wiec koniecznie zaglądajcie, kto zaśpiewa dla Was tym razem.

Informacje i bilety – KLIK

Partnerem Festiwalu jest Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego.