Aktualności

Skład Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej 2018

Z dumą i nieskrywaną przyjemnością prezentujemy Wam skład Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej, która odbędzie się w Kielcach już po raz szósty! 25 sierpnia bądźcie z nami w kieleckiej Kadzielni lub w Polsacie. A na scenie zobaczycie takich artystów…

czytaj dalej

Zielona Góra stolicą polskiego kabaretu!

Za nami kolejna udana realizacja kabaretowa dla Telewizji Polsat. Wraz ze śmietanką zielonogórskich kabaretów i ich przyjezdnych z całej Polski gości udało nam się stworzyć widowisko wyjątkowe i chętnie oglądane przez telewidzów. Poza pełnym Amfiteatrem im. Anny German w Zielonej Górze, bardzo cieszy nas również bardzo dobra frekwencja przed telewizorami. Pomimo przykuwających uwagę mundialowych meczy obejrzały nas średnio prawie 2 mln widzów, a w szczytowym momencie było Was z nami 2 mln, 840 tyś. Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

czytaj dalej

Stolica Polskiego Kabaretu – Zielona Góra 2018

Przed nami kolejna produkcja telewizyjna dla Polsatu. Tym razem jedziemy do Zielonej Góry, aby ustanowić ją nową stolicą… polskiego kabaretu. Właśnie pod tym hasłem 1 lipca odbędzie się wyjątkowy kabareton. Wystąpią Paranienormalni i Bartek Kasprzykowski, Kabaret Nowaki, Kabaret K2, Cezary Pazura, Marcin Daniec, Formacja Chatelet, Piotr Bałtroczyk, Kabaret Zachodni, Grzegorz Halama, Jerzy Kryszak, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Ciach, Michał Wójcik. Wieczór poprowadzi Zielonogórskie Zagłębie Kabaretowe.

czytaj dalej

Przebojowe Opole

Za nami Przebojowe Opole – niezwykłe dwa dni Opola w Polsacie, na które złożył się koncert Jedziemy na Wakacje oraz Opolska Noc Kabaretowa – Przystanek Opole, czyli pokój, miłość i kabaret.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak energetycznie rozpoczęliśmy wakacje właśnie w Opolu. Publiczność wypełniła amfiteatr po brzegi, a gorący aplauz i śmiechy rozgrzały mimo chłodniejszej aury. Także publiczność przed telewizorami nie zawiodła.

czytaj dalej

Kabaret Skeczów Męczących z kolejną parodią

Znany z trafnych parodii i niezapomnianych coverów Kabaret Skeczów Męczących wziął na tapetę kolejny hit. "MamaGosi" to przeróbka niezwykle popularnego "Tamagotchi" projektu Taconafide. Jak zwykle w punkt, śmiesznie i jakościowo....

czytaj dalej

Przebojowe Opole

Nadchodzi Przebojowe Opole – dwudniowe widowisko, podczas którego opolski amfiteatr odwiedzą polskie i światowe muzyczne gwiazdy oraz czołowe polskie kabarety. 22 i 23 czerwca to ważne daty w rozrywkowym kalendarzu Opola. Baw się m.in z Alvaro Soler, Shunguy, Zespołem Perfect, Kabaretem Moralnego Niepokoju, Kabaretem Nowaki i Ani Mru Mru.

czytaj dalej

Polska Noc Kabaretowa

Za nami już 21 Polskich Nocy Kabaretowych. 21 miast, niezwykłych spotkań z publicznością i 21 okazji do hucznego świętowania 100-lecia niepodległości Polski z uśmiechem.
Ale nie zwalniamy tempa! Już 1 czerwca wracamy w trasę. W kolejnych dniach odwiedzimy Konin, Białystok i Radom, a od 8 czerwca spotkamy się w Płocku, Poznaniu i Gorzowie Wielkopolskim.

Czekamy na Was i na wspólną Zabawę Stulecia!

Informacje i bilety: polskanockabaretowa.pl

czytaj dalej

Opolska Noc Kabaretowa 2018

PRZYSTANEK OPOLE, czyli POKÓJ, MIŁOŚĆ I KABARET

23 czerwca w Opolskim Amfiteatrze odbędzie się impreza jakiej jeszcze nie było.
Chcemy mieć w Opolu swój własny kabaretowy przystanek Woodstock. Hasło „Peace, love and rock’n’roll” zamieniamy na swojskie: „Pokój, miłość i kabaret”. Głośno i otwarcie z desek opolskiego amfiteatru zamierzamy nawoływać do zgody, uśmiechu, wspólnej swobodnej, niczym nie skrepowanej zabawy. Nie chcemy się kłócić, dzielić, wzajemnie oskarżać. Chcemy się śmiać, śpiewać, tańczyć, jednoczyć z publicznością i widzami.

czytaj dalej

Pod niemieckimi łóżkami docenione przez publiczność

Dostaliśmy dziś wspaniałą wiadomość, że nasza produkcja – spektakl “Pod niemieckimi łóżkami” wygrał zdecydowaną większością głosów w plebiscycie publiczności Grudziądzkiej Wiosny Teatralnej 2018.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie na to wyjątkowe wydarzenie dla Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu oraz szczególne podziękowania dla publiczności.

czytaj dalej

Płocka Noc Kabaretowa

Już w niedzielę 6 maja zaczynamy tegoroczny sezon kabaretonów w plenerze! Płocka Noc Kabaretowa po raz XII w pięknym Amfiteatrze, a także po raz kolejny w telewizji Polsat. Nie przegapcie!

czytaj dalej