Aktualności

Kabaret Skeczów Męczących na weekendowym topie

Z radością donosimy, że powtórka programu Kabaretu Skeczów Męczących w niedzielny wieczór osiągnęła 18% oglądalności w grupie docelowej. Bardzo cieszy nas tak duże zainteresowanie powtórkami naszych programów. Przy okazji zapraszamy Was na sobotę na absolutnie premierową Świętokrzyską Galę Kabaretową 2018. Już o 20:05 w Polsacie!

czytaj dalej

Muzyka Filmowa 2019 Anioły i Demony

Ruszamy z zupełnie nowym projektem, jakiego na polskich scenach jeszcze nie było.

Mamy niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu największe muzyczne wydarzenie nadchodzącego roku – Muzyka Filmowa 2019. Ten wyjątkowy projekt to niezrównana uczta nie tylko dla wielbicieli zapierających dech w piersiach muzycznych opowieści, ale także spostrzegawczych miłośników X muzy.

czytaj dalej

Retro Boys – Formacja Chatelet nad morzem

Zapraszamy na nadmorską trasę Formacji Chatelet. Kabaret wystąpi w sierpniu w ramach Sceny Kulturalnej nad Bałtykiem:
5 sierpnia Jastrzębia Góra i Władysławowo
6 sierpnia Jurata i Jastarnia
7 sierpnia Karwia i Łeba

czytaj dalej

The best of Ania Dąbrowska

Zapraszamy na koncerty jednej z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek ostatniej dekady. Ania Dąbrowska i jej The best of 12 sierpnia w Ostródzie i 14 września w Płocku.

czytaj dalej

Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji

Już 25 i 26 sierpnia w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji, który mamy przyjemność produkować. Dzień pierwszy to roześmiana Świętokrzyska Gala Kabaretowa. W drugi dzień Festiwalu czeka na was muzyczna impreza pod hasłem Przebój Lata RMF FM i Polsatu. Festiwal, który odbędzie się w tej formie w Kielcach po raz trzeci, to kabaretowe i muzyczne podsumowanie roku.

czytaj dalej

Kabaret Skeczów Męczących od 15 lat na fali

Rusza nadmorska trasa Kabaretu Skeczów Męczących pt. „15 lat na fali”.
Wypatrujcie nad Bałtykiem plakatów i koniecznie weźcie udział w niezwykłym premierowym wakacyjnym spektaklu!
Od 17 lipca KSM będzie przemierzał nasze wybrzeże dostarczając Wam niezapomnianych wrażeń i premierowych skeczy. Sprawdzcie terminy i bilety na: kabaretowebilety.pl

czytaj dalej

Skład Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej 2018

Z dumą i nieskrywaną przyjemnością prezentujemy Wam skład Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej, która odbędzie się w Kielcach już po raz szósty! 25 sierpnia bądźcie z nami w kieleckiej Kadzielni lub w Polsacie. A na scenie zobaczycie takich artystów…

czytaj dalej

Zielona Góra stolicą polskiego kabaretu!

Za nami kolejna udana realizacja kabaretowa dla Telewizji Polsat. Wraz ze śmietanką zielonogórskich kabaretów i ich przyjezdnych z całej Polski gości udało nam się stworzyć widowisko wyjątkowe i chętnie oglądane przez telewidzów. Poza pełnym Amfiteatrem im. Anny German w Zielonej Górze, bardzo cieszy nas również bardzo dobra frekwencja przed telewizorami. Pomimo przykuwających uwagę mundialowych meczy obejrzały nas średnio prawie 2 mln widzów, a w szczytowym momencie było Was z nami 2 mln, 840 tyś. Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

czytaj dalej

Stolica Polskiego Kabaretu – Zielona Góra 2018

Przed nami kolejna produkcja telewizyjna dla Polsatu. Tym razem jedziemy do Zielonej Góry, aby ustanowić ją nową stolicą… polskiego kabaretu. Właśnie pod tym hasłem 1 lipca odbędzie się wyjątkowy kabareton. Wystąpią Paranienormalni i Bartek Kasprzykowski, Kabaret Nowaki, Kabaret K2, Cezary Pazura, Marcin Daniec, Formacja Chatelet, Piotr Bałtroczyk, Kabaret Zachodni, Grzegorz Halama, Jerzy Kryszak, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Ciach, Michał Wójcik. Wieczór poprowadzi Zielonogórskie Zagłębie Kabaretowe.

czytaj dalej

Przebojowe Opole

Za nami Przebojowe Opole – niezwykłe dwa dni Opola w Polsacie, na które złożył się koncert Jedziemy na Wakacje oraz Opolska Noc Kabaretowa – Przystanek Opole, czyli pokój, miłość i kabaret.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak energetycznie rozpoczęliśmy wakacje właśnie w Opolu. Publiczność wypełniła amfiteatr po brzegi, a gorący aplauz i śmiechy rozgrzały mimo chłodniejszej aury. Także publiczność przed telewizorami nie zawiodła.

czytaj dalej