Aktualności

Polska Noc Kabaretowa 2019

Ruszamy z 8 edycją Polskiej Nocy Kabaretowej. W nowym składzie, z premierowymi skeczami i pod zupełnie nowym hasłem – „Humor świata”!

czytaj dalej

Kabaret Skeczów Męczących – nagranie 15-lecia

Nadszedł czas na wyjątkowe nagranie spektaklu z okazji 15 lecia KSM dla Telewizji Polsat. Zapraszamy do Teatru Polskiego we Wrocławiu już 21 lutego.
Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów.

czytaj dalej

Świąteczne Granie z Kubą 2018

Serdecznie zapraszamy na wspaniałe wydarzenie jakim jest 3 już edycja Świątecznego Grania z Kubą w Hali Sportowej w Częstochowie. Kuba Błaszczykowski oraz wiele gwiazd sportu i kultury, w tym nasi reprezentanci z Kabaretu Skeczów Męczących i Kabaretu Nowaki, zagrają charytatywny mecz. Zapraszamy i polecamy całym sercem!

czytaj dalej

Dekada Kabaretu Nowaki

Zapraszamy już w niedzielę 30 grudnia do Polsatu. O 20:05 wystartuje wyjątkowy jubileuszowy program „10 w skali humoru, czyli Dekada Kabaretu Nowaki”. Wśród gości specjalnych pojawią się Igor Kwiatkowski, Michał Czernecki i Mikołaj Cieślak. Zobacz zwiastun!

czytaj dalej

Zakończenie PNK2018

Rusza ostatnia trasa Polskiej Nocy Kabaretowej w tym roku. PNK2018 kończymy w Niemczech i Holandii. W pełnie nowej, premierowej odsłonie wracamy już w lutym 2019. Nowy skład, nowi prowadzący i nowy temat do zabawy – Humor świata. Do zobaczenia!
polskanockabaretowa.pl

czytaj dalej

100 lat niepodległości z Polską Nocą Kabaretową

11 listopada 2018 roku – ten wyjątkowy dzień spędzimy wspólnie w Toruniu! 100lecie niepodległości Polski zamierzamy świętować z pompą i na wesoło. Dlatego centralne obchody przenosimy w jedyne słuszne miejsce – do Torunia. To wyjątkowa rocznica, którą uczcimy w...

czytaj dalej

10 w skali humoru – czyli dekada Kabaretu Nowaki

Ta przygoda trwa już 10 lat! Kabaret Nowaki dokładnie od dekady bawi fanów dobrej rozrywki. Niezliczone spektakle i programy telewizyjne to doświadczenie, które pozwala na określenie Nowaków mianem ekspertów w dziedzinie śmiechu i żartu. Przyszedł czas na wyjątkową...

czytaj dalej

Polska Noc Kabaretowa na Śląsku

Ruszamy z kolejną trasą Polskiej Nocy Kabaretowej. Tym razem kierujemy się na Śląsk. Do zobaczenia w Częstochowie, Bielsku-Białej i po raz pierwszy w historii w GLIWICACH!

Bilety na Polską Noc Kabaretową w Arenie Gliwice są jeszcze dostępne: www.polskanockabaretowa.pl

czytaj dalej