Kontakt

Dane teleadresowe - kontakt w sprawie biletów

ESKANDER

Krzysztof Grzegocki Spółka Komandytowa

ul. Malczewskiego 3/1

45-030 Opole

 +48 77 44 10 533

 bilety@eskander.pl 

NIP 754-334-68-35
REGON: 520730434

Management Kabaretowy: Kabaret Skeczów Męczących

Krzysztof Grzegocki

 krzysztof@eskander.pl

  

Biuro
Alicja Dubniańska

 +48 695 105 020

 alicja@eskander.pl 

Management Kabaretowy: Kabaret Nowaki

Krzysztof Grzegocki
 krzysztof@eskander.pl

 

Biuro
Anna Damrat 

 +48 660 521 033

 ania@eskander.pl 

Management Kabaretowy: Kabaret K2, Andrzej Grabowski

Dariusz Grzegocki

 +48 668 515 513

 darek@eskander.pl 

 

Biuro
Sandra Salomon

 +48 606 149 879

 sandra@eskander.pl 

Management Kabaretowy: Krzysztof Piasecki

Natalia Wojciechowska

 +48 668 034 391

 natalia@eskander.pl 

Produkcje Estradowe

Patrycja Kucińska

 +48 698 969 459

 patrycja@eskander.pl 

Marketing / PR

Specjalistka ds. sprzedaży i organizacji wydarzeń artystycznych

Katarzyna Rduch
 +48 695 225 020

 katarzyna@eskander.pl

Specjalistka d.s. Marketingu

Kamila Serwata
 +48 883 368 291
 kamila@eskander.pl

Specjalistka d.s. Marketingu

Kasia Okos
 +48 606 339 819
katarzyna.okos@eskander.pl

System biletowy ESKANDER

 77 44 10 533
 bilety@eskander.pl 

Zamówienia grupowe / Kabaretowy sklep internetowy

Marek Owsiński
 +48 698 666 735
 marek@eskander.pl 

Kontakt w sprawie biletów

Serwisy biletowe
kabaretowebilety.pl

kulturairozrywka.pl

sportowebilety.pl

eskander.pl

 +48 77 44 10 533

Zapraszamy do składania zamówień za pośrednictwem systemu biletowego.
 bilety@eskander.pl

Specjalistka ds. sprzedaży i organizacji wydarzeń artystycznych

Katarzyna Rduch
 +48 695 225 020

 katarzyna@eskander.pl 

DO GÓRY