Kabaret Nowaki - Mieliśmy do tego nie wracać!

Kabaret Nowaki - Nowy Program - Mieliśmy do tego nie wracać!
Kiedy? 05 grudnia 2025 21:30
Gdzie? Pałac Kultury Zagłębia
Dąbrowa Górnicza, plac Wolności 1
Brak biletów

Informacje o wydarzeniu

Najświeższy repertuar Kabaretu Nowaki pt. „Mieliśmy do tego nie wracać!" to zupełnie nowe skecze, których nie odnajdziecie w telewizyjnych programach ani w sieci. Nowe przygody ulubionych postaci - rozejrzymy się za tym, jak się mają Andrzej i jego żona, a także zaskoczymy was nową odsłoną Krystyny, jakiej jeszcze nie spotkaliście. Obejmie ona tematykę skierowaną do młodych rodziców, damsko-męskie rozterki w świeżym wydaniu, a także to, co publiczność na żywo uwielbia najbardziej - bezkompromisowej improwizacji. Tym razem spodziewajcie się również sporo kontrowersji w wykonaniu Kabaretu Nowaki, który wplata w swój program dużą dawkę stand-upu.

Kategoria

Kabaret

To wydarzenie przegląda teraz 1 osoba!

Sprawdź inne wydarzenia w Twojej okolicy

Recenzje

Kabaret Nowaki - Mieliśmy do tego nie wracać! 17 maja 2026 16:00

Uwielbiam kabaret Nowaki, jednak program który przedstawili w Łodzi nie zachwycił. Jestem zawiedziona występem. Niby nowy program ale nie porywał. Ludzie w trakcie wychodzili, więc chyba nie tylko ja mam takie odczucia.

Ania

Kabaret Nowaki - Mieliśmy do tego nie wracać! 22 maja 2026 18:00

Program kabaretu ,,Nowaki"- super, jak zwykle. Jednak bilety VIP, za całkiem sporą cenę, bo w innym mieście płaciłam za to samo prawie 30 zł taniej, trochę rozczarowujące. Na poglądowej ilustracji rozmieszczenia miejsc, wybierałam miejsca w linii prostej do sceny. Ostatecznie siedzieliśmy bardzo po skosie, na niekoniecznie wygodnych krzesłach, ludzie zasłaniali częściowo widoczność sceny. To nie było do końca komfortowe oglądanie przedstawienia.

mirella

Kabaret Nowaki - Mieliśmy do tego nie wracać! 22 maja 2026 18:00

Niestety na wydarzeniu Kabaret Nowaki nie wystąpił w pełnym składzie. Zabrakło Tomasza Marciniaka i choć zastępstwo było zorganizowane, to jednak nie było to już do końca to na co czekałam. Nie dostaliśmy również wcześniej takiej informacji od organizatora, z opcją rezygnacji z występu i zwrotu za bilety. Co zdecydowanie mnie rozczarowało. Na plus z kolei - występ rozpoczął się punktualnie, trwał 2 godziny (!!!) i dostarczył wielu powodów do śmiechu. Jak dla mnie najlepsza była (oczywiście niezastąpiona) Ada :)

burzania

Kabaret Nowaki - Mieliśmy do tego nie wracać! 22 maja 2026 18:00

Bardzo miło spędzony czas. Ubaw po pachy. Nie jestem fanką kabaretów ale się świetnie bawiłam. 1 gwiazdka mniej dla organizatorów, za niewygodne krzesła, gdzie po 1h pomimo cudownego spektaklu chciało się iść już do domu bo było niewygodnie i strasznie duszno

Agatha

Kabaret Nowaki - Mieliśmy do tego nie wracać! 22 maja 2026 18:00

Nowaki - jak zwykle niezawodni!! Było super

Kasik