ZAMKNIĘTE – Specjalista / Specjalistka ds. Social Media 20.02.2023

30.09.2023

Poszukujemy moderatorki/moderatora mediów społecznościowych – osoby, dla której kluczowa jest oryginalność, sumienność i poprawność językowa. Powierzymy prowadzenie zarówno profili naszej agencji, jak i fanpage’y kilku naszych artystów.

Obowiązki

  • Moderacja profili w mediach społecznościowych firmy (kilka niezależnych profili) – głównie Facebook, Instagram. Branża artystyczna.
  • Aktywne prowadzenie mediów społecznościowych.
  • Planowanie i publikacja postów.
  • Regularne i sukcesywne odpowiadanie na komentarze i wiadomości internautów.
  • Moderowanie i inicjowanie dyskusji.
  • Analiza aktywności na profilach.
  • Monitorowanie działań konkurencji.
  • Zapoznanie się ze specyfiką projektów firmy.
  • Współpraca z Działem Marketingu i Specjalistami ds. organizacji wydarzeń artystycznych.
  • Research w sieci nt. artystów i organizowanych wydarzeń.

Wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych (SM).
  • Kreatywność w wymyślaniu odpowiedzi w moderowanych dyskusjach.
  • Podstawowa znajomość dowolnych programów graficznych i aplikacji do obróbki zdjęć i grafik statycznych oraz mini-wideo (relacje, rolki) na potrzeby SM, a także chęci rozwijania swoich umiejętności w tej dziedzinie (oferujemy szkolenie w tym zakresie).
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności excel, word, ppt.
  • Podstawowa znajomość obsługi urządzeń biurowych i drukarskich typu drukarki.
  • Nienaganna kultura osobista.
  • Uprzejmość, takt i komunikatywność w udzielaniu odpowiedzi.
  • Sumienność, aktywność i pomysłowość w działaniu i prowadzeniu profili.
  • Samodzielność, rzetelność, dokładność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, umiejętność komunikacji interpersonalnej.
  • Zarządzanie swoim czasem pracy – planowanie i raportowanie wykonanych zadań.
  • Dobra komunikacja z zespołem, wsparcie w codziennych pracach.
  • Wykonanie zleconych zadań z dbałością i odpowiedzialnością za efekt.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Umowa o pracę na pełny etat.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności i wiedzy z obszaru agencji artystycznej.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Wynagrodzenie w wysokości 5 000–7 000 zł brutto / mies.

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: sekretariat@eskander.pl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

DO GÓRY