Znajdź wydarzenia w Twojej okolicy:

lub wybierz miasto z listy

Sonia Bohosiewicz, w komedii koncertowej Domówka

Sonia Bohosiewicz, w komedii koncertowej Domówka

"Domówka" to rodzaj komedii koncertowej, która przedstawia Polskę Ludową oczami Soni Bohosiewicz. Spektakl pełen jest zabawnych anegdot oraz opowieści dotyczących miłości, kobiet, mężczyzn i pierwszych życiowych lekcji. Charakteryzuje go interaktywność z publicznością. W trakcie występu Sonia Bohosiewicz piecze ciasto na scenie przy użyciu sprzętu z czasów PRL-u, a widownia aktywnie współuczestniczy, śpiewając wspólnie największe polskie przeboje.


"Domówka" to zaproszenie Soni Bohosiewicz do udziału w niezwykłej komediowej podróży, prezentującej przeszłość i największe hity polskiej muzyki. Spektakl łączy w sobie elementy koncertu, stand-upu, improwizacji i aktywnego uczestnictwa widowni. W programie znajdują się takie popularne utwory jak "Jesteś lekiem na całe zło", "Józek, nie daruję ci tej nocy", "Małgośka" czy "W moim magicznym domku".


Możemy śmiało stwierdzić, że publiczność pokochała "Domówkę" Soni! Przedstawienie to niesie ze sobą dużo śmiechu, nutkę nostalgii, interaktywność z widownią, mnóstwo żartów, swobodną atmosferę, bezpośredni kontakt z publicznością, pieczenie ciasta na scenie oraz wspólne śpiewanie genialnych polskich szlagierów. Serdecznie polecamy!

rozwiń opis
Sonia Bohosiewicz, w komedii koncertowej Domówka
17 maja 2024 19:00
Wadowickie Centrum Kultury
Wadowice
DO GÓRY