Kabaret K2 - Jedziemy po bandzie - realizacja TV Polsat - odc 7

Kabaret K2 - Jedziemy po bandzie - realizacja TV Polsat
Kiedy? 14 października 2025 21:00
Gdzie? Studio Transcolor
Warszawa, ul. Szeligowska 48 - Studio 3

Wykonawcy

Kabaret K2

Kategoria

Kabaret

To wydarzenie przegląda teraz 1 osoba!

Sprawdź inne wydarzenia w Twojej okolicy

Recenzje

Kabaret K2 w nowym programie Jedziemy na luzie 10 maja 2026 17:00

Super

grzesiu15918

Kabaret K2 w nowym programie Jedziemy na luzie 22 maja 2026 16:30

Kabaret świetny, dobra integracja z publicznością. Polecam.

Nieznajomy

Kabaret K2 w nowym programie Jedziemy na luzie 26 kwietnia 2026 16:00

Spodziewałem się nowego programu tzn.takiego którego nie ma w TV.Jednak Za 120 zł od osoby dostaliśmy to co w telewizorze z małymi zmianami w tekście dotyczące miejsca występu. Sam kabaret oczywiście jest zabawny i bawiliśmy się dobrze.Jednak nie po to straciliśmy czas i pieniądze żeby oglądać odgrzewane kotlety ;( szkoda

Peter

Kabaret K2 w nowym programie Jedziemy na luzie 17 maja 2026 19:00

W Nowym Tomyślu było super

Anna W.

Kabaret K2 w nowym programie Jedziemy na luzie 17 maja 2026 19:00

Ubaw po pachy

opal